:: Fiendfyre :: Organizacja :: Aktualizacje
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor
Neutralni
▲ 04.11.20 16:53 | Re: Wydaj punkty
Postać: Cú Chulainn O'Connor
   Ilość punktów: 100 + 100 + 50 + 10 + 30 + 40 + 40 + 5 = 375 PR.
   Co otrzymujesz: Oburęczność + teleportacja I + czarodziejska taśma + grzebień farbujący włosy + klucze Gringotta + Miotła(nowszy model) + worek ze skóry wsiąkiewki(mały) + sowa
   Dlaczego: Oburęczność - wybitnie przydatna w jego profesji. Teleportacja I - szybkie przemieszczanie się brzmi wybitnie praktycznie. Czarodziejska taśma - prowizoryczne naprawy w terenie zmniejszają ryzyko głupich błędów czy po prostu pecha. Grzebień farbujący włosy - fanaberia niebieskich włosów tego wymaga, a to całkiem praktyczny gadżet. Klucze Gringotta - grunt to trzymać pieniądze w bezpiecznym miejscu, więc obecnie najstarszy potomek rodziny O'Connor powinien posiadać dostęp do rodowego skarbca. Miotła - wciąż czuje smykałkę do quidditcha, więc gdy czas go nie goni wybiera ten środek transportu. Worek ze skóry wsiakiewki - strzeżone sekrety nie obracają się przeciwko właścicielowi. Sowa - dobry listonosz nie jest zły.

Zrobione
- G
Genevieve Rosier
Genevieve Rosier
Neutralni
▲ 05.11.20 15:05 | Re: Wydaj punkty
Postać: Genevieve Rosier
Ilość punktów: 5 + 10 + 20 + 100 + 10 = 145
Co otrzymujesz: Sowa, magiczny zegarek kieszonkowy, bezobsługowa maszyna do pisania, teleportacja (poziom I), samopiszące pióro
Dlaczego: Sowa potrzebna jest do korespondencji, a teleportacja jest ważną dla czarodziejów umiejętnością, którą uczą jeszcze w Hogwarcie. Genevieve zawsze stara się być zorganizowana i punktualna w czym z pewnością pomoże jej zegarek, a bezobsługowa maszyna do pisania jest dla niej dużą pomocą w jej zawodzie. Tak samo jak samopiszące pióro

Gotowe.
A.
Charles Parkinson
Charles Parkinson
Neutralni
▲ 05.11.20 22:10 | Re: Wydaj punkty
Postać: Charles Parkinson
Ilość punktów: 30 + 30 + 40 + 20 = 120
Co otrzymujesz: Klipsy do spinania gałązek, Klucze Gringotta, Miotła - nowszy model, Wozak
Dlaczego: Jestem profesjonalistą i jestem bogaty - muszę więc mieć nową miotłę, dbać o nią a swoje złote galeony, składować w jakimś odpowiednim miejscu. Wozaka wygrałem w zakładzie z kolegami z drużyny (do dziś żałuję, że nie był to pies).

Gotowe.
A.
Leo Carrow
Leo Carrow
Neutralni
▲ 07.11.20 20:29 | Re: Wydaj punkty
Postać: Leo Carrow
Ilość punktów: 300 PD
Co otrzymujesz: animagia (kot)
Dlaczego: bo chcę broić na fabułce

PS. Zostanę seksualnym niewolnikiem za 100 PD, bo tyle mi brakuje do II poziomu. Wydaj punkty - Page 2 3105821876

Jest Ci dane.
- B.
Celia Lovegood
Celia Lovegood
Neutralni
▲ 09.11.20 20:56 | Re: Wydaj punkty
Postać: Celia Lovegood
Ilość punktów: 100 + 20 + 50 + 10 + 20 + 5 = 205 195
Co otrzymujesz: teleportacja, bezobsługowa maszyna do pisania, czarodziejska taśma, lunaskop, psidwak, sowa
Dlaczego: Teleportacji nauczyłam się w szkole, lunaskopem badam niebo, a maszyna do pisania spisuje wtedy moje mamrotanie. Czarodziejską taśmą naprawiam wszystko, co mi się zepsuje. Psidwak to duma naszej rodziny, a sowę kupiłam sobie sama z okazji urodzin, niech nosi listy.

Mam zniżkę 10 PR na pomoce naukowe, ale nie byłam pewna, które z powyższych przedmiotów można tak traktować (chyba tylko lunaskop?). Z góry dziękuję adminowi sprawdzającemu za wykonanie dodatkowej matmy i ewentualną promkę!

Promocja działa na lunaskop, po doliczeniu promocji odejmuję 10 PR, czyli finalny wynik to 195 <3

~ R
Marcella Warren
Marcella Warren
Neutralni
▲ 11.11.20 14:25 | Re: Wydaj punkty
Postać: Marcella Warren
Ilość punktów: 100+ 30 + 40 + 5 = 175
Co otrzymujesz: teleportacja, magiczne atramenty, woreczek ze skóry wsiąkiewki, sowa,
Dlaczego: teleportacji nauczyła się w szkole, magiczne atramenty są jej przydatne do porozumiewania się z ludźmi, z którymi czasem współpracuje, woreczek ze skóry wsiąkiewki stanowi zabezpieczenie dla jej cennych przedmiotów przed dostaniem się w niepożądane ręce (jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony!), a sowa to niemalże czarodziejskie must-have, listy trzeba jakoś wysyłać!

Przyznane.
A.
Gwendoline Prewett
Gwendoline Prewett
Zakon Feniksa
▲ 12.11.20 8:08 | Re: Wydaj punkty
Postać: Gwendoline Prewett
Ilość punktów: 25 (chyba, że zniżka na przedmioty magizoologiczne obejmuje również zwierzątka, jak tak to -10)
Co otrzymujesz: Sowa, kuguchar
Dlaczego: Jako magizoolog potrzebuję w domu jakiegoś stworzenia. Sowa przydaje się podczas podróży do kontaktu z rodziną.

Za sowę nic nie płacisz, bo -10, a za kuguchara 10. Już odjęłam, gotowe.
A.
Luther Allcot
Luther Allcot
Zakon Feniksa
▲ 13.11.20 11:30 | Re: Wydaj punkty
Postać: Luther Allcot
Ilość punktów: 105 PR
Co otrzymujesz: Teleportacja I poziom + sowa
Dlaczego: Sowa jest potrzebna do komunikacji. Teleportacji uczyłem się wiele lat, jest przydatna.

Gotowe
A.
Diana Greengrass
Diana Greengrass
Neutralni
▲ 15.11.20 0:48 | Re: Wydaj punkty
Postać: Diana Greengrass
Ilość punktów: 5 + 100 = 105
Co otrzymujesz: Sowa, Teleportacja I
Dlaczego: Sowa z Pokątnej do korespondencji służbowej i prywatnej. Podstawowa Teleportacja nauczona w Hogwarcie w ramach kursu teleportacji.


Gotowe.
A.
Gwendoline Prewett
Gwendoline Prewett
Zakon Feniksa
▲ 15.11.20 21:38 | Re: Wydaj punkty
Postać: Gwendoline Prewett
Ilość punktów: 100
Co otrzymujesz: Teleportacja I
Dlaczego: Bo Wendy uczestniczyła w Hogwarcie w kursie teleportacji.

Gotowe.
A.
Rowan Greyback
Rowan Greyback
▲ 17.11.20 20:32 | Re: Wydaj punkty
Postać: Rowan Greyback
Ilość punktów: 100 + 5 (-10 = 0 bonus z rangi) + 5 (-10 = 0 bonus z rangi) + 5 + 10 + 10 + 20 + 20 + 40 = 205
Co otrzymujesz: teleportacja I, pies, sowa, magiczna miotła, marihuana x 2, płynna energia x 2, szósty zmysł
Dlaczego: Teleportacji można nauczyć się jeszcze w Hogwarcie, pies, bo co to za życie bez psów, sowa przydaje się w korespondencji, miotła, bo trzeba sobie jakoś radzić na dłuższe dystanse i narkotyki, bo jak inaczej człowiek ma się wyluzować?

Gotowe!

~R
Sammuel Clearwater
Sammuel Clearwater
Neutralni
▲ 19.11.20 21:15 | Re: Wydaj punkty
Postać: Sammuel Clearwater
Ilość punktów: 5 + 300
Co otrzymujesz: Sowa + animagia
Dlaczego: Nauka animagi po szkole oraz sowa do kontaktu

Zrobione
- G
Darwin Ollivander
Darwin Ollivander
▲ 22.11.20 21:44 | Re: Wydaj punkty
Postać: Darwin Olliander
Ilość punktów:  50 + 30 + 10 + 40 + 15 + 30 + 5 + 10 + 100 + 100 = 390
Co otrzymujesz: czarodziejska taśma, klucze gringotta, magiczny zegarek kieszonkowy, woreczek ze skóry wsiąkiweki (mały), farby Stroulgera, samonapełniający się kubek, sowa, puszek pigmejski, teleportacja poziom I, oburęczność
Dlaczego: czarodziejska taśma - warto to mieć; klucze gringotta - trzeba gdzieś trzymać te miliony; magiczny zegarek kieszonkowy - bardzo przydatny np. aby nie spóźnić się do pracy; woreczek ze skóry wsiąkiewki - przydatna rzecz; farby Stroulgera, samonapełniający się kubek - pamiątki po sonorusie; sowa - to korespondencji; puszek pigmejski - towarzysz życia; teleportacja poziom I - nauczył się w Hogwarcie; oburęczność - nauczył się korzystać z obu dłoni

Gotowe.
A.
Sirius Black
Sirius Black
Zakon Feniksa
▲ 23.11.20 20:23 | Re: Wydaj punkty
Postać: Sirius Black
Ilość punktów: 300 + 5 = 305
Co otrzymujesz: animagia poziom I i sowa
Dlaczego: umiejętności animagii nauczył się potajemnie w szkole, sowa potrzebna do komunikacji


Gotowe.
A.
Godrica Scamander
Godrica Scamander
Neutralni
▲ 27.11.20 15:12 | Re: Wydaj punkty
Postać: Godrica Scamander
Ilość punktów: 125
Co otrzymujesz: Teleportacja I + sowa + Grzebień farbujący włosy + Magiczny gramofon
Dlaczego: Teleportacji nauczyła się w Hogwarcie, a czymś listy trzeba wysyłać. Jest aktorką, więc zmienianie koloru włosów jest ważne przy występach. Gramofon jest po to, żeby bujać się do czegoś w domu.

Done
- G
Severus Snape
Severus Snape
Neutralni
▲ 28.11.20 13:17 | Re: Wydaj punkty
Postać: Severus Snape
Ilość punktów: 100 + 5 + 5 + 20 = 130
Co otrzymujesz: Teleportacja I, Kociołek, Sowa, Sproszkowany bezoar
Dlaczego: teleportacji nauczył się w szkole, sowa potrzebna jest do wysyłania listów, kociołek do warzenia eliksirów, a każdy szanujący się mistrz eliksirów powinien mieć w kieszeni odtrutkę na trucizny

Gotowe.
A.
Vivienne Parkinson
Vivienne Parkinson
Neutralni
▲ 02.12.20 11:11 | Re: Wydaj punkty
Postać: Vivienne Parkinson
Ilość punktów: 300 + 5 = 305
Co otrzymujesz: legilimencja, sowa
Dlaczego: Legilimencja jest dość przydatną umiejętnością, Viv uczęszczała na prywatne lekcje, aby się jej nauczyć. Sowa konieczna do komunikacji.

Masz za małą magię ofensywną na legilimencję, ale sowa zatwierdzona.
A.


Omg, ale ze mnie ślepa kura, faktycznie! XD Ale nic nie szkodzi, reszta punktów prędzej czy później się znajdzie.
Silver Charpentier
Silver Charpentier
Strona Czarnego Pana
▲ 04.12.20 0:22 | Re: Wydaj punkty
Postać: Silver Charpentier
Ilość punktów: 305 PR
Co otrzymujesz: Animagia I + sowa
Dlaczego: Animagii uczyłam się długi czas, jestem rejestrowana. Sowa niezbędna do komunikacji.

Gotowe.
A.
Sponsored content
▲ | Re: Wydaj punkty