:: Fiendfyre :: Organizacja :: Aktualizacje
Fiendfyre
Fiendfyre
Konta Specjalne
▲ 26.10.20 11:43 | Wydaj punkty

Wydaj punkty!

W tym temacie możesz wydać swoje punkty! Co możesz za nie kupić znajdziesz w temacie sklepik Mg.

Wzór:

Kod:
[b]Postać[/b]: jaka postać
[b]Ilość punktów:[/b] Ile punktów wydajesz
[b]Co otrzymujesz:[/b] Wymień wszystko co otrzymujesz
[b]Dlaczego[/b]: Krótko uzasadnij swój zakup.

Po zgłoszeniu zakupu poczekaj na zatwierdzenie od administratora, a następnie nie zapomnij zapisać go w swoim dzienniczku.
Antonius Octavianus
Antonius Octavianus
Zakon Feniksa
▲ 26.10.20 11:51 | Re: Wydaj punkty
Postać: Antonius Octavianus
Ilość punktów: 305 PR
Co otrzymujesz: Teleportacje na poziomie I i II oraz Sowę
Dlaczego: Jestem aurorem, muszę potrafić się teleportować i czymś wysyłać listy

Przyklepane.
- B
Ida Lovegood
Ida Lovegood
Neutralni
▲ 26.10.20 11:57 | Re: Wydaj punkty
Postać: Ida Lovegood
Ilość punktów: 15
Co otrzymujesz: Sowa, magiczna miotła, kociołek
Dlaczego: Ida jest uzdrowicielem, potrzebuje sowy do kontaktu z miejscem pracy i pacjentami, magiczna miotła to jej środek lokomocji za pomocą którego podróżuje do pracy, a kociołek przydaje się do warzenia lekarstw i eliksirów.

Punkty odjęte!
- B.
Katherine Venitius
Katherine Venitius
▲ 26.10.20 12:12 | Re: Wydaj punkty
Postać: Katherine Venitius
Ilość punktów: 300 + 5 + 10 + 10 = 325 PR
Co otrzymujesz: Oklumencja I + sowa + wykrywacz czarnej magii + Lunaskop
Dlaczego: Oklumencja jest po prostu przydatna, a szczególnie wtedy gdy ktoś mógłby wykorzystać legilimencję do podsuwania fałszywych wizji - nauka oklumencji zalecone przez nauczyciela wróżbiarstwa. Sowa - po prostu przydatna, a jeże Kat nie wydają się idealnymi posłańcami. Wykrywacz czarnej magii - przydatne w pracy łamacza klątw. Lunaskop - jako wróżbita Kat interesuje się też astronomią, więc jest to już gadżet na własne potrzeby.

Przyklepane!
- B.
Saiorse McSweeney
Saiorse McSweeney
Neutralni
▲ 26.10.20 16:59 | Re: Wydaj punkty
Postać: Saiorse McSweeney
Ilość punktów: 400
Co otrzymujesz: Teleportacja I, Animagia I,
Dlaczego: Zdany egzamin na teleporatcję w wieku 17 lat, zarejesrowanie jako animaga (lis rudy) w wieku 21 lat,

No i zaakceptowane!
- B.
Bernice Diggory
Bernice Diggory
Neutralni
▲ 26.10.20 18:39 | Re: Wydaj punkty
Postać: Bernice Diggory
Ilość punktów: 100 + 5 + 5 + 40 + 30 + 10 + 30 = 220
Co otrzymujesz: Teleportacja (I) + piesek + sowa + miotła - najnowszy model + Klipsy do spinania gałązek + magiczny gramofon + mały magiczny namiot
Dlaczego: Teleportacji nauczyłam się w szkole, pieski kocham, więc chcę, będę też wysyłać listy, jestem zawodowcem, więc potrzebuję miotły i klipsów, gramofon, bo jestem fanką mugolskiej muzyki i namiot, bo większy to za duży luksus, a jadę na festiwal i trzeba mieć bazę wypadową.

Zrobione!
- G.
Lara Palmer
Lara Palmer
Neutralni
▲ 26.10.20 19:07 | Re: Wydaj punkty
Postać: Lara Palmer
Ilość punktów: 100 + 5 + 40 + 5 + 30 + 30 + 40 + 40 + 80 = 370
Co otrzymujesz: Teleportacja (I) + sowa + miotła - najnowszy model + pasta fleetwooda + mały magiczny namiot + klipsy do spinania gałązek + szczeźnik (susz) x2 + marihuana x4 + amfetamina x2
Dlaczego: Teleportację wyniosłam ze szkoły, sowy potrzebuję do listów, miotły, pasty i klipsów do wykonywania mojej pracy, w namiocie czasem nocuję, a bez narkotyków nie funkcjonuję normalnie.

Sprzedane!
- G
Nathaniel Borgin
Nathaniel Borgin
Neutralni
▲ 26.10.20 21:28 | Re: Wydaj punkty
Postać: Nathaniel Borgin
Ilość punktów: 305
Co otrzymujesz: Animagia I, Sowa.
Dlaczego: Animagi nauczyłem się w niedługim czasie po skończeniu szkoły. Sowa zawsze się przyda do listów.

Przyklepane
- G.
Rory Clearwater
Rory Clearwater
Neutralni
▲ 26.10.20 23:59 | Re: Wydaj punkty
Postać: Rory Clearwater
Ilość punktów: 305  PR
Co otrzymujesz: Teleportacja I i II, Sowa (mądra głowa)
Dlaczego: Szkolenie aurorskie i lata służby starczyły, żeby nauczyć się teleportować, no i sowa też się przyda do wysyłania listów!

Przyklepane.

- G.


Ostatnio zmieniony przez Rory Clearwater dnia 27.10.20 0:00, w całości zmieniany 1 raz
Bernice Diggory
Bernice Diggory
Neutralni
▲ 27.10.20 0:00 | Re: Wydaj punkty
Postać: Bernice Diggory
Ilość punktów: 2x40 + 2x40 + 2x10 = 180
Co otrzymujesz: Dwa razy szósty zmysł i dwa razy amfetamina i 2 razy marihuana.
Dlaczego: Jadę na Sonorus ludzie.

Klepnięte.

- R.
Lara Palmer
Lara Palmer
Neutralni
▲ 27.10.20 9:37 | Re: Wydaj punkty
Postać: Lara Palmer
Ilość punktów: 15
Co otrzymujesz: Farby Stroulgera
Dlaczego: Chcę się świecić w nocy!

Gotowe.
A.
Rosie Nott
Rosie Nott
Neutralni
▲ 27.10.20 9:47 | Re: Wydaj punkty
Postać: Rosie Nott
Ilość punktów: 100 + 30 + 30 + 5 + 5 + 10 + 30 + 40 + 40 = 290
Co otrzymujesz: Teleportacja (I), Klucze Gringotta, mały magiczny namiot, magiczna miotła, sowa, płyta winylowa, magiczne kajdanki szamana, szósty zmysł, fałszywa amortencja
Dlaczego: Zdała egzamin na teleportację w wieku 17 lat, klucze Gringotta potrzebne do trzymania $$ Nottów, miotła do sprawnego poruszania się, sowa do listów, a reszta... to przygotowania na festiwal!

Gotowe.
A.
Katherine Venitius
Katherine Venitius
▲ 27.10.20 10:57 | Re: Wydaj punkty
Postać: Katherine Venitius
Ilość punktów: 20(ranga Znawca Artefaktów) + 40 = 60 PR
Co otrzymujesz: Magiczne kajdanki Szamana + opiłki srebra
Dlaczego: Bardzo fajna pamiątka z festiwalu, którą można podarować komuś ważnemu, więc myślę przyszłościowo~ A opiłki przydadzą się rytualnie, trzeba mieć cokolwiek w zanadrzu.

Gotowe.
A.
Lethe Borgin
Lethe Borgin
Strona Czarnego Pana
▲ 27.10.20 18:06 | Re: Wydaj punkty
Postać: Lethe Borgin
Ilość punktów: 145
Co otrzymujesz: teleportacja I, klucze do Gringotta, wykrywacz czarnej magii, sowa
Dlaczego: Teleportacji nauczyłam się jeszcze w szkole, w skrytce bankowej zostawiam złoto i niektóre odnalezione skarby, wykrywacz czarnej magii pomaga mi w pracy, a sowa jest mi niezbędna do dostarczania listów.

Gotowe.
A.
Antonius Octavianus
Antonius Octavianus
Zakon Feniksa
▲ 27.10.20 18:55 | Re: Wydaj punkty
Postać: Antonius Octavianus
Ilość punktów: 30 + 40 = 70
Co otrzymujesz: Klucze do Gringotta, szósty zmysł,
Dlaczego: Gdzieś trzeba trzymać pieniądze na narkotyki + jadę na Sonorusa, na trzeźwo tam się nie da

Zrobione.
- B.
Atalanta Slughorn
Atalanta Slughorn
▲ 28.10.20 10:59 | Re: Wydaj punkty
Postać: Atalanta Slughorn
Ilość punktów: 5 + 30 = 35
Co otrzymujesz: Sowa + Klucze do Gringotta
Dlaczego: Jakoś trzeba wysyłać listy do fanów i mieć gdzie odkładać pensję, tak by nigdzie nie zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Done.
- B.
Adara Fawley
Adara Fawley
Neutralni
▲ 28.10.20 22:55 | Re: Wydaj punkty
Postać: Adara fawley
Ilość punktów: 275
Co otrzymujesz: Teleportacja I, miotła - nowszy model, wykrywacz czarnej magii, sowa, ogniste cukierki, opaski na kolana i łokcie ze smoczej skóry, magiczny gramofon, klucze Gringotta
Dlaczego: Inwestuję w wyprawkę kursanta, teleportować nauczyłam się na kursach, a reszta to zwykłe potrzeby wieku młodzieżowego

Zrobione.
- B.
Marlene McKinnon
Marlene McKinnon
Neutralni
▲ 28.10.20 23:22 | Re: Wydaj punkty
Postać: Marlene McKinnon
Ilość punktów: 5 + 100 + 10 = 115
Co otrzymujesz: sowa + teleportacja (I) + magiczny gramofon
Dlaczego: Piszę listy, więc potrzebuję sowy, teleportacji nauczyłam się w szkole i jako że moja praca związana jest ze śpiewaniem i muzyką, co jakiś czas muszę uczyć się nowych piosenek, a wiadomo, że najłatwiej jest z akompaniamentem.

Zrobione.
- B.
Ferris O'Sullivan
Ferris O'Sullivan
Neutralni
▲ 29.10.20 0:16 | Re: Wydaj punkty
Postać: Ferris
Ilość punktów: 155
Co otrzymujesz: teleportacja poz I - 100p, Brzękadło - 20p, sowa -5p, klucze do Gringotta -30p
Dlaczego: teleportacja nauczona jeszcze w szkole, brzekadło ze względu na pracę w rezerwacie, klucze do banku - bo udało mu się ogarnąć skrytkę.

Zrobione
- G.
Alice Norton
Alice Norton
Neutralni
▲ 29.10.20 8:50 | Re: Wydaj punkty
Postać: Alice Norton
Ilość punktów: 100 + 20 + 10 + 10 + 5 = 145
Co otrzymujesz: Teleportacja (poziom I) + Fałszoskop + Grzebień farbujący włosy + Magiczny zegarek kieszonkowy + Sowa
Dlaczego: Teleportacja to jedna z niewielu umiejętności jakie wyciągnęła ze szkoły, fałszoskop pomoże unikać klientów którzy nie mają zamiaru zapłacić lub mają zamiary jeszcze gorsze, grzebień pomoże zmieniać swój wygląd i oddzielić życie prywatne od zawodowego, zegarek pomoże utrzymać rytm dnia Alice w ryzach. Sowa to magiczny środek komunikacji.

Zrobione.
A.
Marianne Ahn
Marianne Ahn
Neutralni
▲ 29.10.20 13:24 | Re: Wydaj punkty
Postać: Marianne Ahn
Ilość punktów: 50 + 20 + 20 + 10 + 5 + 5 + 5 =  115 (z policzoną zniżką dla uzdrowiciela)
Co otrzymujesz: Matagot, woda miodowa, eliksir dodający wigoru, sproszkowany bezoar, eliksir czyszczący rany, sowa, kociołek
Dlaczego:  woda miodowa + sproszkowany bezoar - często sama tworzy własne elikisry, i często ma przy sobie jakieś składniki, związane to jest też z jej pracą, eliksir dodający wigoru - często brakuje jej energii, może powiedzieć, że lekko uzależniona, eliksir czyszczący rany - warto mieć takie coś przy sobie w każdej sytuacji, sowa - do wysyłania listów, kociołek - do robienia eliksirów, wiąże się to z jej pracą, matagot - chciała mieć towarzysza

Gotowe.
A.
Saiorse McSweeney
Saiorse McSweeney
Neutralni
▲ 29.10.20 17:10 | Re: Wydaj punkty
Postać: Saiorse McSweeney
Ilość punktów: 5
Co otrzymujesz: sowa
Dlaczego: Leshy musi rozprostować skrzydła

Gotowe.
A.
Viola Rosier
Viola Rosier
Neutralni
▲ 30.10.20 21:06 | Re: Wydaj punkty
Postać: Viola Rosier
Ilość punktów: 100 + 50 + 5 + 10 + 10 + 40 + 10 + 60 - 10 (Znawca artefaktów) = 275 PR
Co otrzymujesz: Teleportacja I poziom, magiczna taśma, kociołek, kompas miotlarski, Mapa Mundi, Miotła - nowszy model, Wykrywacz czarnej magii, Opaski na kolana i łokcie ze smoczej skóry
Dlaczego: Viola dużo podróżuje, wiele z tych wypraw bywa niebezpieczna. Każdy z tych przedmiotów byłby pomocny. Teleportacji uczyła ją czarownica z którą zamieszkała mając 16 lat.

Zrobione
- G
Cyril Woodward
Cyril Woodward
Neutralni
▲ 03.11.20 10:46 | Re: Wydaj punkty
Postać: Cyril Woodward
Ilość punktów: 5 + 100 = 105
Co otrzymujesz: sowa, teleportacja (I)
Dlaczego: ludzie listy piszą, a teleportacji nauczyłem się w szkole

Dodane
- B.
Theseus Lestrange
Theseus Lestrange
Strona Czarnego Pana
▲ 03.11.20 16:09 | Re: Wydaj punkty
Postać: Theseus Lestrange
Ilość punktów: 5 + 30 + 100 = 135
Co otrzymujesz: sowa, klucze Gringotta, teleportacja (I)
Dlaczego: sowa niezbędna do wysyłania listów, klucze do skrytki potrzebuję, aby gdzieś przetrzymywać pieniądze (i nie tylko), teleportacji standardowo nauczyłem się w szkole.

Dodane.
- B.
Sponsored content
▲ | Re: Wydaj punkty